sobota, 22 czerwca 2024r.

Co to jest fotoodmładzanie twarzy i jak działa?

unnamed file

Fotoodmładzanie twarzy jest zabiegiem wykorzystującym nowoczesną technologię będącą połączeniem światła IPL z falą radiową. Dzięki temu można osiągnąć efekt gładkiej i zadbanej skóry w bardzo krótkim czasie. Jak działa dokładnie taki zabieg i kiedy warto się na niego zdecydować?

Główne zalety zabiegu fotoodmładzania

Fotoodmładzanie jest zabiegiem dedykowanym każdemu, kto chce w prosty i stosunkowo szybki sposób zadbać o kondycję swojej cery. Dzięki niemu można poprawić jędrność skóry twarzy, uelastycznić ją, fotoodmładzanie idealnie sprawdzi się także w przypadku problemów z przebarwieniami i trądzikiem. Jednym słowem zabieg jest uniwersalny i działa na wiele niedoskonałości. 

Do zalet fotoodmładzania bez wątpienia trzeba zaliczyć również krótki czas rekonwalescencji, gdyż od razu po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć. Efekty są widoczne od razu, zabieg nie jest inwazyjny, dlatego bardzo często jest nazywany bankietowym.

Na czym polega zabieg?

Fotoodmładzanie twarzy składa się z kilku etapów. Na początku kosmetolog wykonuje peeling kawitacyjny majacy na celu likwidację martwego naskórka oraz rozjaśnienie cery.

Następnie nakładany jest żel chłodzący oraz specjalne okulary ochronne. Specjalista ustawia odpowiednie parametry w urządzeniu i przystępuje do zabiegu. Wiązki światła są emitowane przez głowicę, nie jest to bolesne, aczkolwiek można odczuwać ciepło i pieczenie.

Kolejnym etapie jest zastosowanie serum, które jest dostosowane do rodzaju naszej skóry tj. jej potrzeb oraz wymagań. Oczywiście jeden zabieg fotoodmładzania to zdecydowanie za mało, konieczne jest wykonanie serii zabiegów, aby można było osiągnąć zadowalające rezultaty.

Jakich efektów fotoodmładzania można się spodziewać?

Po zastosowaniu serii zabiegów fotoodmładzania można liczyć na to, że skóra stanie się napięta, jędrniejsza, pozbawiona rozszerzonych porów i bardziej rozświetlona. Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, jednak warto powtórzyć go od 2-5 razy w zależności od kondycji cery. 

Dzięki temu można liczyć na bardzo dobre rezultaty, skóra będzie wyglądała na zdrowszą, a my będziemy prezentować się efektownie i młodo. Regularnie powtarzany zabieg fotoodmładzania to możliwość zachowania pięknego wyglądu na dłuższy czas. Choć nikt jeszcze nie wymyślił sposobu na zatrzymanie czasu i urody, to proces starzenia można dziś bardzo skutecznie opóźnić i bez wątpienia warto to robić. 

Fotoodmładzanie to bardzo nowoczesny i co ważniejsze niezwykle skuteczny zabieg, który jest jednocześnie nieinwazyjny i bezbolesny. 

Może spodobać Ci się również:

photo 1571624436279 b272aff752b5cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw2MHx8bGF3fGVufDF8MHx8fDE2NjQ2MjM2MTAixlibrb 1.2.1q80w1080

Kiedy możesz uzyskać ekwiwalent za niewykorzystany urlop? Jak kwestia ta jest regulowana przez przepisy niemieckie?

1 lutego 2024

  Zwolnienie z pracy przez pracodawcę jest trudną sytuacją, zwłaszcza gdy dzieje się to na terenie innego kraju, w którym byliśmy zatrudnieni. Stanowi to ogromne utrudnienie i presję dotyczącą szybkiego…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady