czwartek, 25 lipca 2024r.

Czym różni się „zwyczajny” garnitur od ślubnego?

unnamed file 9

Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego wymaga wielu przygotowań. Trzeba zadbać o odpowiednią oprawę tego wielkiego wydarzenia i wybrać stroje dla Państwa Młodych. W czym powinien wystąpić przed ołtarzem przyszły mąż? „Zwyczajnym”, ale wysokogatunkowym garniturze? A może lepszy będzie „ślubny” model? Sprawdź. czym różnią się wspomniane propozycje.

Garnitur ślubny, czyli jaki?

Garnitur ślubny powinien być wyjątkowy, inny od ubrań zakładanych na biznesowe spotkanie, chrzciny, urodziny, imieniny czy ważne imprezy w gronie przyjaciół. W końcu niecodzienne staje się przed ołtarzem. Warto zatem postawić na coś oryginalnego i zerwać z dotychczasowymi przyzwyczajeniami, co wcale nie oznacza rezygnacji z elegancji. 

Zastanawiasz się pewnie, co w takim razie zrobić, by stworzyć ten niepowtarzalny look? Pomyśl, jak chcesz wyglądać w dniu ślubu, przeanalizuj w myślach każdy szczegół, a potem zrealizuj wymarzoną wizję z pomocą profesjonalisty. Garnitur na zamówienie, uszyty według indywidualnego projektu to najlepszy wybór z możliwych. Dlaczego? Z jednego prostego powodu – sięgając po wspomniane rozwiązanie,  zyskujesz strój jedyny w swoim rodzaju, ubiór skrojony na miarę Twoich potrzeb i dopasowany do Ciebie w stu procentach.

Gdzie zamówić ślubny garnitur?

Wiele pracowni krawieckich funkcjonujących obecnie na rynku oferuje garnitury szyte na miarę. Pozostaje tylko pytanie: jaką propozycję wybrać i czym kierować się przy podejmowaniu decyzji? Trzeba zwrócić szczególną uwagę na doświadczenie danego przedsiębiorstwa. Im większe, tym lepiej. Znaczenie ma również „zaplecze techniczne” firmy, a dokładniej rzecz ujmując narzędzia oraz materiały, które wykorzystuje podczas realizacji projektów. 

Ceny garniturów na zamówienie

Ile trzeba zapłacić za garnitur na zamówienie? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na postawione pytanie i oszacować dokładne koszty. Z reguły cena jest ustalana indywidualnie. Składa się na nią szereg rozmaitych czynników, między innymi ilość oraz rodzaj zastosowanych materiałów, wybrany fason, a także ewentualne dodatki (na przykład poszetka). 

Dobry, wysokogatunkowy garnitur na zamówienie to zwykle wydatek rzędu kilku (czasem kilkunastu) tysięcy złotych. Czy zatem warto wydać tyle pieniędzy na jeden strój? Owszem.  Trzeba jednak podkreślić, że – wbrew temu, co mogłoby się wydawać – wspomniane koszty nie są duże. Często cena standardowego ubioru ze sklepu oscyluje w podobnych granicach, choć jego zakup niesie za sobą zdecydowanie mniej korzyści.

 

 

Może spodobać Ci się również:

Fotoodmładzanie sposobem na zmiany skórne!

Fotoodmładzanie sposobem na zmiany skórne!

31 października 2019

Wszyscy lubimy cieszyć się piękną cerą, która świadczy o dobrym zdrowiu i dodaje nam świetlistego uroku. Młodzieńczy wygląd i nieskazitelna skóra to obiekt pożądania nie tylko Pań, ale również coraz…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady