sobota, 04 grudnia 2021r.

Dla kogo sprawdzą się implanty zębowe ? Jakie wybrać?

Dla kogo sprawdzą się implanty zębowe ? Jakie wybrać?

Implantologia stała się bardzo popularna przede wszystkim dlatego, że w krótkim okresie czasu pozwala uzyskać efekt pięknego i zdrowego uśmiechu. Bardzo wiele osób musi borykać się na co dzień ze zniszczonymi zębami, które nie wyglądają dobrze. Na skutek paradontozy czy uwarunkowań genetycznych, które charakteryzują się bardzo słabym szkliwem, bardzo często jedynym ratunkiem może okazać się zabieg wszczepienia sztucznych.

Implanty zębowe tytanowe

Jest to materiał, który od dawna był wykorzystywany w stomatologii. Ma on swoje plusy i minusy, o których powinniśmy pamiętać. Jeśli chodzi o zalety, to jest to przede wszystkim bardzo duża odporność na ścieranie, dzięki czemu przez wiele długich lat nie traci swojej pierwotnej formy. Dość znaczącą wadą jest jednak to, że kolor takiego implantu, a raczej mostka, przybiera barwę srebrną, więc po czasie może on stać się widoczny przy głębszym uśmiechu. Dla wielu osób jest to minus, który sprawia, że decydują się na produkty wykonane z innego materiału. 

Implanty zębowe cyrkonowe

To dość nowa metoda, jeśli chodzi o implantologię. Na szczęście eksperci wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów i starają się wyeliminować wszystkie minusy, które do tej pory się pojawiały. Dlatego alternatywą dla implantów tytanowych stały się te cyrkonowe. Są one równie mocne, a mostki nawet po czasie pozostają zupełnie niewidoczne. Jeśli więc do tej pory właśnie ta kwestia była przeciwwskazaniem do zabiegu, to sztuczne zęby wykonane z cyrkonu będą doskonała alternatywą i z pewnością warto się na nie zdecydować.

Piękny uśmiech miarą zdrowego i młodego wyglądu

Nie od dzisiaj wiadomo, że zadbane zęby to kwestia, która zapewnia o wiele korzystniejszą prezencję. Warto więc się o nie postarać i sprawić, że w końcu bez wstydu będziemy mogli uśmiechać się tak szeroko, jak tego chcemy. Implanty zębów Kraków nam w tym pomogą i sprawią, że rzeczywiście uśmiech stanie się na tyle piękny, że będzie on gościł na twarzy o wiele częściej. Jest to więc doskonała opcja dla każdego, kto przez całe życie borykał się ze wstydem, który skutecznie blokował mu swobodne i szczere wyrażanie emocji. Nowoczesne metody i alternatywy to jest właśnie to, co zdecydowanie poprawi nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też podreperuje pewność siebie, a co za tym idzie, uzdrowi także wnętrze. Nie warto czekać, tylko już teraz należy zawalczyć o zdrowy i piękny uśmiech.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 8

Koniec pracy w Niemczech – co z ubezpieczeniem? Jakie kroki podjąć, aby być nadal ubezpieczonym?

1 sierpnia 2021

Każda osoba wykonująca pracę zarobkową powinna mieć ubezpieczenie, które uchroni przed koniecznością zapłaty za leczeni lub inne usługi medyczne. Oczywiście, nawiązując stosunek pracy takie ubezpieczenie nam przysługuje, jednak problem pojawia…

Czytaj więcej