sobota, 22 czerwca 2024r.

Eleganckie buty męskie na co dzień – postaw na sportowe warianty

photo 1476480862126 209bfaa8edc8cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidM3wxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxOXx8bGFjb3N0ZSUyMG5pa2V8ZW58MXwwfHx8MTY4NTIxMTg1NXwwixlibrb 4.0.3q80w1080

Zgodnie ze stereotypowym podejściem, mężczyźni, dobierając buty kierują się wyłącznie ich funkcjonalnością. Faktycznie dla wielu z nas to podstawa, jednak powoli zaczynamy też zwracać uwagę również na inne aspekty, takie jak elegancki wygląd czy funkcjonalna budowa. Odpowiednio dobrane warianty będziemy mogli zastosować wielokrotnie przy różnych stylizacjach, dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie produkty wybrać…

Kolor obuwia może mieć znaczenie…

Jeśli zależy nam na zakupie produktów dopasowanych do każdej stylizacji, powinniśmy postawić na warianty w ciemnych odcieniach. Czarne buty Lacoste męskie przydadzą się zarówno w trakcie zwykłego spaceru, jak i podczas oficjalnego spotkania. Najlepiej, gdy kupowane warianty mają stonowaną budowę i nie zawierają abstrakcyjnych elementów zdobniczych.

Alternatywą dla eleganckiej czerni jest nieskazitelna biel. Takie produkty sprawdzą się przy jaśniejszych stylizacjach. Kupując białe produkty musimy mieć jednak na uwadze fakt, że utrzymanie ich w idealnej czystości będzie znacznie trudniejsze. Takie buty doskonale nadają się na lato, ponieważ jasny kolor skutecznie odbija promienie słoneczne.

Buty sportowe czy eleganckie półbuty?

Dawniej to skórzane trzewiki były pożądane przez amatorów nietuzinkowego wyglądu. Przygotowane z naturalnego tworzywa buty, przy odpowiedniej konserwacji wytrzymywały przez wiele sezonów. Takie buty charakteryzowały się ponadczasowym wyglądem, przez co przygotowanie odpowiedniej stylizacji nie stanowiło problemu. Do dziś zresztą półbuty ze skóry cieszą się sporym zainteresowaniem.

Jednak ze względu na zróżnicowany wybór, coraz popularniejsze stają się produkty sportowe. Lacoste buty damskie lub męskie sprzedawane są dziś w wielu uniwersalnych rozmiarach i fasonach, przez co znacznie łatwiej jest dobrać produkty dostosowane do preferencji. Takie buty są wygodne, przewiewne i bardzo wytrzymałe.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu obuwia?

Odwiedzając sklep z butami, musimy przede wszystkim przetestować kilka wariantów. Mimo że upatrzony produkt od razu przypadł nam do gustu, warto sprawdzić, czy nie znajdą się podobne buty, które okażą się jeszcze lepsze. Podczas próby zweryfikujmy przede wszystkim ułożenie stóp, sprawdźmy też, czy podczas chodzenia nie będziemy odczuwać dyskomfortu.

Najlepiej stawiać na produkty z grubszą podeszwą, która pomoże pokonać dowolny typ nawierzchni. Takie warianty przydadzą się na dłuższą wycieczkę i krótki spacer. Jeśli szukamy butów do chodzenia po mieście, najlepiej zdecydować się na produkty o elastycznym spodzie, który zapewni odpowiednią stabilizację kończyn.

Może spodobać Ci się również:

Kradzież samochodu - co zrobić? Jak się przed nią ustrzec?

Kradzież samochodu – co zrobić? Jak się przed nią ustrzec?

17 października 2020

W Polsce łupem złodziei pada średnio 15 tys. pojazdów rocznie. A ile jesteśmy w stanie odzyskać? Mniej niż jedną czwartą! Jak zatem działać, aby nie stać się ofiarą przestępców? Czy…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady