czwartek, 29 lutego 2024r.

Garnitur do ślubu we wzory? Jesteśmy na tak!

Wybierając garnitur do ślubu, zazwyczaj pierwsze kroki kierujemy do znanych sklepów z garniturami, które można spotkać w galeriach handlowych. Tam też szukamy czegoś oryginalnego, czym zachwycimy swoją przyszłą żonę i gości weselnych, tymczasem… No właśnie, można się zdziwić!

Garnitury z galerii handlowych — tak do pracy, nie do ślubu

Garnitury ślubne, dostępne „od ręki” są szyte na „uniwersalną figurę”, która,  jak wiadomo, nie istnieje. Owszem, część z Panów o klasycznej budowie znajdzie tutaj swój wymarzony garnitur ślubny. Niestety, większa część mężczyzn będzie musiała albo zaryzykować poprawki krawieckie, albo zdecydować się na usługę profesjonalnej pracowni krawieckiej. 

Wadą sklepowych garniturów jest także fakt, że są szyte w tej samej skali kolorystycznej, niezależnie od marki. Jeżeli szukacie jasnych garniturów lub wzorzystych, możecie nie znaleźć takiego modelu, który spełni Wasze oczekiwania. 

Co więcej, takie garnitury mogą być zupełnie odpowiednie na spotkanie biznesowe czy kolację z kontrahentami, ale do ślubu mogą nie być wystarczająco eleganckie i unikatowe.

Garnitur ślubny we wzory — wyróżnij się na swoim ślubie!

Garnitur do ślubu we wzory to zdecydowanie temat dla krawca! Wprawne oko krawieckie szybko zorientuje się jakie wzory będą się tak układać na Twoim typie sylwetki, by jej nie zaburzyć. Wybierając wzorzysty garnitur ślubny, trzeba pamiętać o tym, że wzory poszerzają. 

Na szczęście, w dobrej pracowni krawieckiej dowiesz się jaki wzór będzie odpowiedni do Twojej sylwetki i podkreśli unikatowość stroju ślubnego, zamiast niedostatki figury. To właśnie dlatego szycie na miarę przed ślubem się opłaca!

Jakie wzory wybrać na garnitur ślubny?

Kratka tu, kratka tam, czyli najczęściej wybierany wzór na garnitur. Trudno temu zaprzeczać, jak wiadomo kratka Burberry to jedna z najbardziej luksusowych kratek na świecie! W zależności od koloru bazowego można wybrać właśnie ten wzór (szczególnie, jeśli garnitur do ślubu będzie utrzymany w tonacji beżu) lub poprosić krawca o pomoc w wyborze odpowiedniego wzoru.

Garnitury ze wzorem to świetny wybór na uroczystość ślubną, która odbywa się w plenerze, pod namiotami, gdzie nie obowiązuje bardzo formalny ślubny dress code i można sobie odrobinę poszaleć z kolorem i detalem. 

Jeżeli Twoje wesele będzie bardziej tradycyjne, możesz zdecydować się na delikatną kratkę na marynarce, ale raczej wybieraj uniwersalne kolory, takie jak granat, stalowy szary i ciemny niebieski. Takie przyjęcia wymuszają na uczestnikach klasyczne stroje weselne.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 1

Ile zarabia stomatolog?

1 września 2021

Zawód stomatologa cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród społeczeństwa. Jest to dziedzina medycyny, która stanowi dość dochodowy kierunek rozwoju, dlatego tak wiele osób decyduje się na zdawanie na studia stomatologiczne.…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady