czwartek, 23 maja 2024r.

Jesienny garnitur ślubny – jakie fasony i kolory są teraz modne?

photo 1520886272478 69aed2b3685bcropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwzNXx8c3VpdCUyMGdyZWVufGVufDF8MHx8fDE2NDI0MTc2NDUixlibrb 1.2.1q80w1080

Ślub to najbardziej pamiętne wydarzenie w życiu człowieka. Wesele planowane jest zwykle na długo przed wyznaczoną datą uroczystości i wszystkie elementy muszą w tym czasie zostać ustalone. Dotyczy to wyboru sukni ślubnej oraz stroju dla pana młodego.

Jesień to doskonała pora roku na organizację ślubu. Po letnich upałach nadchodzą chłodniejsze dni i należy odpowiednio dopasować garnitur ślubny. Kraków jest to miasto, w którym każdy pan młody znajdzie profesjonalistę od szycia garniturów ślubnych, który podpowie, co jest modne i dopasuje strój indywidualnie do pana.

Kolory jesieni i kolor garnituru, na co zwrócić uwagę?

Jesień to piękna pora roku z wieloma barwnymi odcieniami i motywami. Większość narzeczonych decyduje się na jesienny ślub, ze względu na naturalne piękno tej pory roku. Kolorystyka przyrody determinuje również wybór odpowiedniej barwy strojów ślubnych.

Wybór koloru garnituru na jesienne wesele jest łatwy, jeśli pan młody zna aktualne trendy oraz wie, jak dopasować do siebie odcień garnituru. Wiele kolorów jest teraz popularnych w jesiennych strojach weselnych. Modne wybory to biel, brąz, zieleń myśliwska, granat i fiolet, a wybór odpowiedniego stroju zależy od osobowości i upodobań pana młodego w zakresie ubioru.

Fason garnituru ślubnego na jesień, czyli co jest modne i wygodne?

Każdy Pan Młody musi zdecydować, jaki fason i styl garnituru wybrać. Najbardziej formalny męski strój ślubny to smoking. Nadaje panu młodemu niezwykłej dystynkcji oraz elegancji. Jednakże warto pamiętać, że smoking można założyć tylko na uroczystości wieczorne, a w ciągu dnia wypada mieć na sobie ślubny garnitur.

Garnitur ślubny, aby wyglądał elegancko, musi być idealnie skrojony na sylwetkę oraz dobrze uszyty. Wybierając fason w określonym stylu, należy wziąć pod uwagę cechy własnej sylwetki. Nie każdemu pasuje marynarka zwężana w talii i spodnie o wąskich nogawkach. W takim przypadku warto postawić na tradycję, która zapewni wygodę i elegancki wygląd.

Jesienny garnitur ślubny i dodatki oraz buty. Jak dobrać?

Jeśli pan młody zakłada smoking, to musi zdecydowanie postawić na tradycję i klasycznie dobrać muchę w kolorze czarnym oraz białą kamizelkę. Tu dobrym dodatkiem jest kapelusz, który będzie pasował do bardzo eleganckiej, tradycyjnej uroczystości. 

Do garnituru można dobrać różnobarwne dodatki takie, jak mucha czy poszetka lub kamizelka. Wszystko jednak musi do siebie idealnie pasować, tak by zachować balans kolorystyczny. To dotyczy również butów, a dobrze jest postawić na eleganckie, skórzane modele dopasowane kolorystycznie do garnituru.

Może spodobać Ci się również:

photo 1498887960847 2a5e46312788cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyfHxjYXIlMjB2YXJuaXNoaW5nfGVufDF8MHx8fDE2NTM5MTgwMTkixlibrb 1.2.1q80w1080

Polerowanie samochodu – jak zrobić to dobrze wykorzystując system polerski?

1 lutego 2023

Szlifowanie karoserii może pomóc w przywróceniu jej pierwotnego blasku. To doskonały sposób na wydobycie połysku ze starego lakieru bez konieczności ponownego malowania auta. Polerowanie stanowi również nieodłączny element malowania samochodu.…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady